Літня шина Sava Intensa HP 165/60 R14 75H
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa HP 165/60 R14 75H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa HP 165/60 R14 75H
Усі ціни 12 →Шина Sava Intensa HP 165/60 R14 75H | 1 675 грн. |
Sava Intensa HP (165/60R14 75H) | 1 710 грн. |
Летние шины Sava Intensa HP 165/60 R14 75H 131821 | 1 773 грн. |
Sava Intensa HP 165/60 R14 75H 33722 | 1 853 грн. |
Sava Intensa HP 165/60 R14 75H | 1 712 грн. |
ще 7 пропозицій
3 3 13 27 |
М'яка та не галаслива. Немає |
Отличная проходимость по грязи,мокрой траве,хорошо держит дорогу ,гасит удары на ямах Немного шумная,быстро изнашивается користуюся Sava Intensa HP 195/65 R15 91V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Стояли на Лачетті, Після рідного Кумхо не вразили. Невелика ціна Дуже швидке зношування. Померли на 27 тис, при спокійному режимі їзди користуюся Sava Intensa HP 195/60 R15 88H більше року |
Показано 3 з 48 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Одне повело протектором після ями, але й пробіг вже хороший.