Вантажна шина Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M
Усі ціни 11 →Sava Orjak 04 (ведуча вісь) 205/75 R17.5 124/122M | 8 181 грн. |
Sava Orjak O4 (ведущая) 205/75 R17.5 124/122M | 7 691 грн. |
Sava Orjak 4 (ведущая) (205/75R17.5 124M) | 7 808 грн. |
Sava Orjak 4 (приводная) 205/75 R17.5 124/122M 14PR "3PSF" | 7 381 грн. |
Грузовые шины Sava Orjak O4 (ведущая) 205/75 R17.5 124/122M 1000508826 | 7 740 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M
Ціни на Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M |
---|---|---|---|---|
Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M | від 7 381 грн. | 11 пропозицій | ||
Sava Orjak 4 215/75 R17.5 126M | від 6 246 грн. | 19 пропозицій | ||
Sava Orjak 4 225/75 R17.5 129M | від 7 511 грн. | 19 пропозицій |