Вантажна шина Sava Orjak 4 215/75 R17.5 126M
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Orjak 4 215/75 R17.5 126M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Orjak 4 215/75 R17.5 126M
Усі ціни 20 →Sava Orjak 04 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 126/124M | 7 124 грн. |
Sava Orjak O4 (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M | 7 016 грн. |
Sava Orjak 4 (ведущая) (215/75R17.5 126M) | 6 412 грн. |
Sava Orjak 4 (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 14PR "3PSF" | 6 674 грн. |
Sava Orjak 4 (215/75R17.5 126/124M) | 6 253 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди