Самокат Scale Sports Best Scooter 460
Відео 3Фото 20 |
Scale Sports Best Scooter 460 |
|
Недорогий двоколісний самокат для дітей і підлітків. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2020 року. Дека та рама цієї моделі виконана з легованого сплаву алюмінію, а рульова колонка із якісної конструкційної сталі. Повна вага самокату становить лише 4 кг, але він здатний витримувати райдера вагою до 100 кг. Такий транспортний засіб може стати добрим подарунком для дитини молодшого/середнього шкільного віку.
Самокат Scale Sports Best Scooter 460 допоможе весело провести час, покращити координацію рухів та розвинути вміння тримати рівновагу. Висоту керма можна фіксувати в діапазоні від 75 до 99 см, що дозволяє з комфортом кататися не тільки малюкам, але й старшим хлопцям. Для контролю швидкості і швидкої зупинки є безвідмовне ножне гальмо. Поліуретанові колеса діаметром 200 мм забезпечують гарний накат та бездоганну керованість. Якісні підшипники класу ABEC 7 гарантують плавний хід та відсутність вібрації. Висувна підставка полегшує вертикальне паркування З практичним механізмом складання можна працювати однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scale Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scale Sports.
Купити Scale Sports Best Scooter 460
Усі ціни 29 →Самокат Scale Sports Scooter City 460 (USA) Черный 460-B | 1 399 грн. |
Самокат двоколісний складаний Scooter 460 Orange | 1 399 грн. |
Самокат Scale Sports Scooter City 460 (USA) Зеленый 460-G | 1 299 грн. |
Самокат Scale Sports Scooter City 460 (USA) Зеленый + Звонок, LED-фонарик | 1 399 грн. |
Самокат Scale Sports Scooter City 460 (USA) Оранжевый 460-Or | 1 399 грн. |