Міксер будівельний Scheppach PM 1200 (5907801901)
Відео 1Фото 3 |
Scheppach PM 1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach PM 1200
Усі ціни 9 →Дриль-міксер Scheppach PM1200 | 2 849 грн. |
Міксер Scheppach PM1200 5907801901 | 3 421 грн. |
Дрель-миксер Scheppach PM 1200 (5907801901) 5907801901 | 3 167 грн. |
Будівельний міксер Scheppach PM 1200 (5907801901) | 2 845 грн. |
Дриль-міксер Scheppach PM 1200 (5907801901) | 3 280 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →