Циркулярна пила Scheppach Precisa 3.0 400V
Відео 2Фото 2 |
Scheppach Precisa 3.0 400V 2.6 кВт, 230 В3.2 кВт, 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach Precisa 3.0 400V
Усі ціни 6 →Настільна циркулярна пила Scheppach Precisa 3.0, 400 Вт 1901302902K | 84 103 грн. |
Настільна циркулярна пила Scheppach Precisa 3.0 (400 В) 1901302902K | 77 786 грн. |
Пила циркулярна Scheppach Precisa 3.0, 380 В (1901302902k). | 71 200 грн. |
Циркулярная пила Scheppach Precisa 3.0 (400В) с кареткой 1901302902K | 80 995 грн. |
Scheppach Precisa 3.0 (1901302902K) | 77 206 грн. |
Циркулярна пилка Scheppach Precisa 3.0 400V | 76 855 грн. |
Відеоогляди
Модификації Scheppach Precisa 3.0 400V
Ціни на Scheppach Precisa 3.0 400V |
---|---|---|---|---|
Scheppach Precisa 3.0 230V | від 71 200 грн. | 7 пропозицій | ||
Scheppach Precisa 3.0 400V | від 71 200 грн. | 6 пропозицій |