Розетка Schneider Asfora EPH2900221 білий
Schneider Asfora EPH2900221 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH2900221 білий
Усі ціни 20 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora (EPH2900221) EPH2900221 | 139 грн. |
Розетка одномісна Schneider Asfora біла із заземленням EPH2900221 | 137 грн. |
Розетка Schneider Asfora с заземлением и шторками Белая (EPH2900221) | 141 грн. |
Розетка Schneider Electric ASFORA из штор. белая (EPH2900221) EPH2900221 | 139 грн. |
Schneider Electric EPH2900221 | 139 грн. |
ще 15 пропозицій
Хороша серія, потрапила на знижку в магазині, брав на весь будинок. Красивий пазик по внутрішньому канту, дуже непогано виглядає. Брав і розетки та вимикачі, плюс вимикач з підсвічуванням та брав ЮСБ варіантом. Все вже відслужило більше року, жодних проблем немає. По монтажу так само, все зручно продумано. Жахливо гудуть ЮСБ розетки, мало що вони коштують 500 грн штучка але від них йде реально гул, якщо в ідеальній тиші прислухатися то буде чутно. Бежевий колір сумний, виглядають жахливо. Alex: |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH2900221
Ціни на Schneider Asfora EPH2900221 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH2900223 бежевий | від 112 грн. | 12 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH2900221 білий | від 127 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →