Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800271
Schneider Asfora EPH5800271 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800271
Усі ціни 21 →Рамка 2-місна Schneider Asfora антрацит EPH5800271 | 99 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800271 | 105 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Asfora антрацит EPH5800271 | 103 грн. |
Рамка двухместная горизонтальная Schneider Asfora, Антрацит EPH5800271 | 100 грн. |
Schneider Electric EPH5800271 | 100 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →