Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800421
Schneider Asfora EPH5800421 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800421
Усі ціни 28 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800421 | 107 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Asfora біла EPH5800421 | 105 грн. |
Рамка Schneider Asfora 4-местная горизонтальная Белая (EPH5800421) | 108 грн. |
Schneider Electric Asfora (EPH5800421) 99-00012706 | 199 грн. |
Schneider Electric EPH5800421 | 96 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →