Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800423
Schneider Asfora EPH5800423 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800423
Усі ціни 19 →Рамка 4-місна Schneider Asfora Кремовий EPH5800423 | 107 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800423 | 107 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Asfora кремова EPH5800423 | 105 грн. |
Рамка Schneider Asfora 4-местная горизонтальная Крем (EPH5800423) | 108 грн. |
Рамка четырехместная горизонтальная Schneider Asfora, Кремовый EPH5800423 | 147 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →