Подовжувач Schneider Electric Unica ST9435 (ST9435W)
Фото 3 |
Schneider Electric Unica ST9435 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Electric Unica ST9435
Мережевий подовжувач Schneider Electric 3 розетки 5 м White (ST9435W) | 903 грн. |
Подовжувач Unica Extend 3 розетки з заземленням та вимикачем білий 5 м (ST | 903 грн. |
Подовжувач 5м с з/к 3 гнезда [ST9435W] UNICA EXTEND Schneider Electric | 903 грн. |
Модификації Schneider Electric Unica ST9435
Ціни на Schneider Electric Unica ST9435 |
---|---|---|---|---|
Schneider Electric Unica ST9431 | від 630 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Electric Unica ST9433 | від 712 грн. | 11 пропозицій | ||
Schneider Electric Unica ST9435 | від 903 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →