Подовжувач Schneider Electric Unica ST9451
Schneider Electric Unica ST9451 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Electric Unica ST9451
Мережевий подовжувач Schneider 5 розеток 1.5 м White (ST9451W) | 746 грн. |
Подовжувач Unica Extend 5 розеток з заземленням та вимикачем чорний 1.5 м | 812 грн. |
Подовжувач 1.5м с з/к 5 гнезд [ST9451W] UNICA EXTEND Schneider Electric | 746 грн. |
Подовжувач 1.5м с з/к 5 гнезд [ST9451B] UNICA EXTEND Schneider Electric | 811 грн. |
Модификації Schneider Electric Unica ST9451
Ціни на Schneider Electric Unica ST9451 |
---|---|---|---|---|
Schneider Electric Unica ST9451 | від 746 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Electric Unica ST9453 | від 856 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider Electric Unica ST9455 | від 1 125 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →