Рамка для розетки / вимикача Schneider Merten D-Life MTN4020-6520
Фото 3 | Товар застарів 3 129 грн. Кількість постів (шт): 2; Розташування: універсальна; Форма вирізу: прямокутний; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: оргскло; Ступінь захисту IP: IP20; Розмір (мм): 90x163x12; |
Schneider Merten D-Life MTN4020-6520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Merten D-Life MTN4020-6520
Ціни на Schneider Merten D-Life MTN4020-6520 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten D-Life MTN4020-6533 | від 454 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6535 | від 150 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6534 | від 425 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6552 | від 2 414 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6550 | від 2 414 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6536 | від 424 грн. | 3 пропозиції |