Рамка для розетки / вимикача Schneider Merten D-Life MTN4030-6547
Фото 3 | Товар застарів 6 592 грн. Кількість постів (шт): 3; Розташування: універсальна; Форма вирізу: прямокутний; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: оргскло; Ступінь захисту IP: IP20; Розмір (мм): 90x234x12; |
Schneider Merten D-Life MTN4030-6547 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Merten D-Life MTN4030-6547
Ціни на Schneider Merten D-Life MTN4030-6547 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten D-Life MTN4030-6533 | від 567 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4030-6535 | від 260 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4030-6534 | від 746 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4030-6552 | від 3 448 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4030-6536 | від 746 грн. | 3 пропозиції |