Рамка для розетки / вимикача Schneider Merten D-Life MTN4040-6533
Фото 3 |
Schneider Merten D-Life MTN4040-6533 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Merten D-Life MTN4040-6533
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Merten D-Life сахара MTN4040-653 | 828 грн. |
Рамка для розеток 4-постова Merten D-Life MTN4040-6533 Сахара | 799 грн. |
Рамка 4-постова D-Life Merten «Сахара», MTN4040-6533 | 851 грн. |
Модификації Schneider Merten D-Life MTN4040-6533
Ціни на Schneider Merten D-Life MTN4040-6533 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten D-Life MTN4040-6533 | від 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4040-6535 | від 453 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4040-6520 | від 8 365 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Merten D-Life MTN4040-6534 | від 453 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4040-6536 | від 1 265 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →