Рамка для розетки / вимикача Schneider Merten D-Life MTN4050-6536
Schneider Merten D-Life MTN4050-6536 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Merten D-Life MTN4050-6536
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Merten D-Life сталь MTN4050-6 | 1 724 грн. |
Рамка для розеток 5-постова Merten D-Life MTN4050-6536 Нержавіюча сталь | 1 660 грн. |
Рамка 5-постова D-Life Merten «Нержавіюча сталь», MTN4050-6536 | 1 772 грн. |
Модификації Schneider Merten D-Life MTN4050-6536
Ціни на Schneider Merten D-Life MTN4050-6536 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten D-Life MTN4050-6533 | від 973 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4050-6535 | від 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4050-6534 | від 1 660 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4050-6536 | від 1 660 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →