Вимикач Schneider Mureva Styl MUR35019
Schneider Mureva Styl MUR35019 білий графіт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Mureva Styl MUR35019
Schneider Electric Schneider Electric Mureva Styl (MUR35019) MUR35019 | 480 грн. |
Механізм двоклавішного перемикача Schneider Electric MUREVA S сх.6+6 Чорни | 480 грн. |
Механізм двоклавішного перемикача IP55 чорний [MUR35019] Латунь Mureva Sty | 480 грн. |
Модификації Schneider Mureva Styl MUR35019
Ціни на Schneider Mureva Styl MUR35019 |
---|---|---|---|---|
Schneider Mureva Styl MUR39022 | від 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Mureva Styl MUR35019 | від 480 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →