Вимикач Schneider Mureva Styl MUR39021
Schneider Mureva Styl MUR39021 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Mureva Styl MUR39021
Schneider Electric Schneider Electric Mureva Styl (MUR39021) MUR39021 | 500 грн. |
Одноклавішний перемикач у зборі Schneider Electric MUREVA S зовнішнього мо | 500 грн. |
Перемикач одноклавішний у зборі IP55 на поверх. монтажу білий [MUR39021] M | 500 грн. |
Модификації Schneider Mureva Styl MUR39021
Ціни на Schneider Mureva Styl MUR39021 |
---|---|---|---|---|
Schneider Mureva Styl MUR39021 | від 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Mureva Styl MUR35021 | від 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →