Розетка Schneider Mureva Styl MUR39134 білий
Schneider Mureva Styl MUR39134 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Mureva Styl MUR39134 білий
Schneider Electric Schneider Electric Mureva Styl (MUR39134) MUR39134 | 402 грн. |
Механізм розетки Schneider Electric MUREVA S з заземленим контактом і штор | 402 грн. |
Механізм розетки із заземленням та шторками IP55 білий [MUR39134] ПП Murev | 402 грн. |
Модификації Schneider Mureva Styl MUR39134
Ціни на Schneider Mureva Styl MUR39134 |
---|---|---|---|---|
Schneider Mureva Styl MUR39134 білий | від 402 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Mureva Styl MUR36134 чорний | від 402 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →