Розетка Schneider New Unica NU003718 білий
Schneider New Unica NU003718 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica NU003718 білий
Schneider Electric Schneider Electric Unica New (NU003718) NU003718 | 652 грн. |
Розетка Schneider Electric Unica New із заземленням, шторками та прозорою | 651 грн. |
Розетка з з/к з шторками і кришкою IP44 Білий Unica New Schneider Electric | 521 грн. |
Розетка із з/к шторками прозорою кришкою IP44 білий [NU003718] PC Unica Ne | 651 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →