Розетка Schneider New Unica NU305718 білий
Schneider New Unica NU305718 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica NU305718 білий
Усі ціни 7 →Розетка Schneider Electric Unica New з заземленням, шторками біла NU305718 | 127 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Unica New (NU305718) NU305718 | 126 грн. |
Розетка одномісна Schneider Unica New біла із заземленням зі шторками NU30 | 126 грн. |
Розетка із заземленням зі шторками Schneider Electric Unica New 16А, самоз | 127 грн. |
Розетка із заземленням зі шторками Schneider Electric Unica New автоматичн | 127 грн. |
Розетка з з/к з шторками Білий Unica New Schneider Electric NU305718 | 127 грн. |
Розетка із з/к із шторками 16А самозатискні клеми біла [NU305718] PC Unica | 126 грн. |
Модификації Schneider New Unica NU305718
Ціни на Schneider New Unica NU305718 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica NU305718 білий | від 126 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU305754 графіт | від 228 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU305730 сріблястий | від 222 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU305703 червоний | від 186 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →