Розетка Schneider New Unica NU305754 графіт
Schneider New Unica NU305754 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica NU305754 графіт
Усі ціни 6 →Розетка Schneider Electric Unica New з заземленням, шторками антрацит NU30 | 230 грн. |
Розетка одномісна Schneider Unica New антрацит із заземленням 2P+E зі штор | 228 грн. |
Розетка Schneider Electric Unica New із заземленням, зі шторками, 16 А, са | 229 грн. |
Розетка Schneider Unica New NU305754 антрацит | 229 грн. |
Розетка з з/к з шторками Антрацит Unica New Schneider Electric NU305754 | 230 грн. |
Розетка із з/к із шторками 16А самозатискні клеми антрацит [NU305754] PC U | 229 грн. |
Модификації Schneider New Unica NU305754
Ціни на Schneider New Unica NU305754 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica NU305718 білий | від 126 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU305754 графіт | від 228 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU305730 сріблястий | від 222 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU305703 червоний | від 186 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →