Вимикач Schneider New Unica NU320154
Schneider New Unica NU320154 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica NU320154
Усі ціни 9 →Вимикач одноклавішний Schneider Electric Unica New схема 1 10А 2 модулі ан | 236 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Unica New (NU320154) NU320154 | 236 грн. |
Вимикач одноклавішний Schneider Unica New антрацит на 2 модуля NU320154 | 234 грн. |
Schneider Electric NU320154 | 202 грн. |
Schneider Electric NU320154 24909 | 319 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Schneider New Unica NU320154
Ціни на Schneider New Unica NU320154 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica NU320118 | від 118 грн. | 9 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU320154 | від 202 грн. | 9 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU320130 | від 227 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →