Розетка Schneider New Unica NU342830 сріблястий
Schneider New Unica NU342830 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica NU342830 сріблястий
Розетка USB Schneider Unica New алюміній NU342830 | 1 956 грн. |
USB розетка Schneider Electric NU342830 1М (алюминий) | 1 888 грн. |
Розетка USB Schneider Electric Unica New 1 модуль Алюміній (NU342830) | 1 933 грн. |
USB розетка Schneider Electric NU342830 1М (алюміній) | 2 030 грн. |
Розетка USB 1 модуль Алюміній Unica New Schneider Electric NU342830 | 1 888 грн. |
Модификації Schneider New Unica NU342830
Ціни на Schneider New Unica NU342830 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica NU342818 білий | від 1 811 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU342854 графіт | від 1 888 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica NU342830 сріблястий | від 1 888 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →