Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Pure NU600286
Schneider New Unica Pure NU600286 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Pure NU600286
Ціни на Schneider New Unica Pure NU600286 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Pure NU600285 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600286 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600287 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600283 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600284 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600280 | від 1 176 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600282 | від 1 176 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →