Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Pure NU600289
Товар застарів 1 047 грн. Кількість постів (шт): 1; Кількість модулів (шт): 1x2; Розташування: горизонтальна; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: термопласт (ABS-пластик); Ступінь захисту IP: IP21 D; Ступінь захисту IK: IK04; Розмір (мм): 90х85х10; |
Schneider New Unica Pure NU600289 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Pure NU600289
Ціни на Schneider New Unica Pure NU600289 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Pure NU600285 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600286 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600287 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600283 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600284 | від 1 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600280 | від 1 176 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600282 | від 1 176 грн. | 2 пропозиції |