Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Pure NU600484
2 871 грн. Купити! Рамка 2-постова горизонтальна Unica New Дуб / Антрацит Schneider ElectricМаркетплейс: Rozetka.ua КАМаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Schneider New Unica Pure NU600484 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Pure NU600484
Ціни на Schneider New Unica Pure NU600484 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Pure NU600485 | від 2 871 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600486 | від 2 871 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600487 | від 2 871 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600483 | від 2 871 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600484 | від 2 871 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider New Unica Pure NU600480 | від 1 839 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600482 | від 1 839 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →