Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Pure NU600682
Товар застарів 2 754 грн. Кількість постів (шт): 3; Кількість модулів (шт): 3x2; Розташування: горизонтальна; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: термопласт (ABS-пластик); Ступінь захисту IP: IP21 D; Ступінь захисту IK: IK04; Розмір (мм): 90х226х11; |
Schneider New Unica Pure NU600682 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Pure NU600682
Ціни на Schneider New Unica Pure NU600682 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Pure NU600685 | від 4 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600686 | від 4 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600683 | від 4 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600684 | від 4 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600680 | від 3 092 грн. | 2 пропозиції |