Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Pure NU600882
Товар застарів 4 260 грн. Кількість постів (шт): 4; Кількість модулів (шт): 4x2; Розташування: горизонтальна; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: термопласт (ABS-пластик); Ступінь захисту IP: IP21 D; Ступінь захисту IK: IK04; Розмір (мм): 90х298х11; |
Schneider New Unica Pure NU600882 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Pure NU600882
Ціни на Schneider New Unica Pure NU600882 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Pure NU600885 | від 6 771 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600889 | від 4 783 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600886 | від 6 771 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600887 | від 6 771 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600883 | від 6 771 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Pure NU600880 | від 4 783 грн. | 2 пропозиції |