Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280222
Schneider New Unica Studio Color NU280222 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280222
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280222 | 251 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color сірий з ант | 250 грн. |
Рамка 1-постова Schneider Electric Unica New Димчасто-сірий/Антрацит (NU28 | 251 грн. |
Рамка 1-постова Unica New Димчасто-сірий / Антрацит Schneider Electric NU2 | 252 грн. |
Рамка 1-постова димчасто-сірий/антрацит [NU280222] ABS-UV Unica New Шнейде | 251 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280222
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280222 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280228 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280227 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280226 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280224 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280222 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280221 | від 250 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →