Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280411
Schneider New Unica Studio Color NU280411 |
|
Колір задньої панелі – білий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280411
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color зелене яблук | 378 грн. |
Рамка 2-постова Schneider Electric Unica New Зелене яблуко/Білий (NU280411 | 382 грн. |
Подвійна рамка Schneider Unica New Studio Color NU280411 | 381 грн. |
Рамка 2-постова Unica New Зелене яблуко / Білий Schneider Electric NU28041 | 382 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280411
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280411 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280412 | від 374 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280418 | від 189 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280411 | від 378 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280417 | від 273 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280416 | від 378 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280415 | від 374 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280414 | від 378 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →