Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280424
Schneider New Unica Studio Color NU280424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280424
Усі ціни 6 →Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280424 | 382 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color шампань з бі | 378 грн. |
Рамка 2-постова Schneider Electric Unica New Шампань/Білий (NU280424) | 273 грн. |
Подвійна рамка Schneider Unica New Studio Color NU280424 | 381 грн. |
Рамка 2-постова Unica New Шампань / Білий Schneider Electric NU280424 | 382 грн. |
Рамка 2-постова шампань/біла [NU280424] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 381 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280424
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280424 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280427 | від 378 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280426 | від 378 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280424 | від 273 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280428 | від 378 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280421 | від 378 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280422 | від 273 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →