Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280618
Schneider New Unica Studio Color NU280618 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280618
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280618 | 283 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color біла NU28061 | 281 грн. |
Рамка 3-постова Schneider Electric Unica New Білий/Білий (NU280618) | 283 грн. |
Рамка 3-постова Білий Unica New / Білий Schneider Electric NU280618 | 284 грн. |
Рамка 3-постова біла/біла [NU280618] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 283 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280618
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280618 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280612 | від 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280618 | від 281 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280611 | від 606 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280616 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280617 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280615 | від 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280614 | від 606 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →