Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280626
Schneider New Unica Studio Color NU280626 |
|
Колір задньої панелі – білий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280626
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280626 | 610 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color пісочний з б | 606 грн. |
Рамка 3-постова Unica New Пісочний / Білий Schneider Electric NU280626 | 610 грн. |
Рамка 3-постова пісочна/біла [NU280626] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 610 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280626
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280626 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280627 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280626 | від 606 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280624 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280628 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280621 | від 606 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280622 | від 606 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →