Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280814
Schneider New Unica Studio Color NU280814 |
|
Колір задньої панелі – білий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280814
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color лілова з | 756 грн. |
Рамка 4-постова Schneider Electric Unica New Ліловий/Білий (NU280814) | 762 грн. |
Рамка 4-постова Unica New Ліловий / Білий Schneider Electric NU280814 | 730 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280814
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280814 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280818 | від 327 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280812 | від 747 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280811 | від 756 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280816 | від 756 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280817 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280815 | від 730 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280814 | від 730 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →