Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280826
Schneider New Unica Studio Color NU280826 |
|
Колір задньої панелі – білий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280826
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280826 | 762 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color пісочний | 756 грн. |
Рамка 4-постова Schneider Electric Unica New Пісочний/Білий (NU280826) | 762 грн. |
Рамка 4-постова Unica New Пісочний / Білий Schneider Electric NU280826 | 763 грн. |
Рамка 4-постова пісочна/біла [NU280826] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 762 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280826
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280826 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280827 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280826 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280828 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280824 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280821 | від 756 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280822 | від 756 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →