Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Metal NU280252
Schneider New Unica Studio Metal NU280252 |
|
Колір задньої панелі – антрацит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Metal NU280252
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Metal NU280252 | 610 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color бронза з ан | 606 грн. |
Рамка 1-постова Schneider Electric Unica New Бронза/Антрацит (NU280252) | 610 грн. |
Рамка 1-постова Unica New Бронза / Антрацит Schneider Electric NU280252 | 610 грн. |
1-постова бронза/антрацит [NU280252] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 610 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Metal NU280252
Ціни на Schneider New Unica Studio Metal NU280252 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Metal NU280250 | від 606 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280251 | від 606 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280252 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280253 | від 606 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280258 | від 606 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280257 | від 606 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280255 | від 522 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280256 | від 522 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →