Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Metal NU280455
Schneider New Unica Studio Metal NU280455 |
|
Колір задньої панелі – білий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Studio Metal NU280455
Ціни на Schneider New Unica Studio Metal NU280455 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Metal NU280452 | від 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280450 | від 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280451 | від 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280453 | від 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280457 | від 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280458 | від 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280455 | від 776 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280456 | від 776 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →