Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Metal NU280656
Schneider New Unica Studio Metal NU280656 |
|
Колір задньої панелі – антрацит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Studio Metal NU280656
Ціни на Schneider New Unica Studio Metal NU280656 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Metal NU280651 | від 1 208 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280652 | від 1 208 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280650 | від 1 208 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280653 | від 1 208 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280657 | від 1 167 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280658 | від 1 167 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280655 | від 1 042 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280656 | від 1 042 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →