Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU200454
Schneider New Unica Studio NU200454 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU200454
Усі ціни 8 →Рамка 2-місна Schneider Electric Unica New антрацит NU200454 | 265 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio NU200454 | 265 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Unica New Studio антрацит NU200454 | 263 грн. |
Рамка двуместная горизонтальная Schneider Unica, Антрацит NU200454 | 255 грн. |
Schneider Electric NU200454 | 227 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Schneider New Unica Studio NU200454
Ціни на Schneider New Unica Studio NU200454 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU200444 | від 94 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU200418 | від 78 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200454 | від 227 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200430 | від 190 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →