Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU200654
Schneider New Unica Studio NU200654 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU200654
Усі ціни 8 →Рамка 3-місна Schneider Electric Unica New антрацит NU200654 | 457 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio NU200654 | 457 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio антрацит NU200654 | 454 грн. |
Рамка трехместная горизонтальная Schneider Unica, Антрацит NU200654 | 391 грн. |
Schneider Electric NU200654 | 391 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Schneider New Unica Studio NU200654
Ціни на Schneider New Unica Studio NU200654 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU200644 | від 153 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU200618 | від 128 грн. | 9 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200654 | від 391 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200630 | від 391 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →