Розетка Schneider Sedna SDN2710260 сріблястий
Schneider Sedna SDN2710260 |
|
2.1 А на одне гніздо, або 2 одночасно з 1.05 А.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN2710260 сріблястий
Розетка USB Schneider Sedna алюмінієва SDN2710260 | 2 260 грн. |
Розетка USB Schneider Electric Sedna 2.1 A Алюмінієва (SDN2710260) | 2 233 грн. |
Розетка USB подвійна Алюміній Sedna Schneider, SDN2710260 | 2 182 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN2710260
Ціни на Schneider Sedna SDN2710260 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN2710268 бронзовий | від 2 182 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN2710221 білий | від 1 343 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN2710270 графіт | від 2 182 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN2710223 слонова кістка | від 1 919 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN2710260 сріблястий | від 2 182 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →