Розетка Schneider Sedna SDN3000121 білий
Відео 1Фото 2 |
Schneider Sedna SDN3000121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN3000121 білий
Усі ціни 6 →Розетка зі шторками Schneider Electric Sedna з заземленням без рамки біла | 177 грн. |
Розетка одномісна Schneider Sedna біла із заземленням SDN3000121 | 177 грн. |
Розетка одинарная с заземлением и шторкой белая SE Sedna (SDN3000121) | 177 грн. |
Розетка Schneider Electric Sedna із заземленням і захисними шторками Біла | 174 грн. |
Розетка одинарна із заземленням та шторкою біла SE Sedna (SDN3000121) | 195 грн. |
Розетка з ЗК і шторками Білий Sedna Schneider Electric, SDN3000121 | 171 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Sedna SDN3000121
Ціни на Schneider Sedna SDN3000121 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN3000168 бронзовий | від 193 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000121 білий | від 171 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN3000170 графіт | від 193 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000123 слонова кістка | від 171 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000160 сірий | від 193 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →