Розетка Schneider Sedna SDN3000168 бронзовий
Відео 1Фото 2 |
Schneider Sedna SDN3000168 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN3000168 бронзовий
Розетка зі шторками Schneider Sedna з/заз титан SDN3000168 | 199 грн. |
Розетка одномісна Schneider Sedna титанова із заземленням та шторками SDN3 | 199 грн. |
Розетка Schneider Electric Sedna із заземленням і захисними шторками Титан | 197 грн. |
Розетка з ЗК і шторками Титан Sedna Schneider Electric, SDN3000168 | 193 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Sedna SDN3000168
Ціни на Schneider Sedna SDN3000168 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN3000168 бронзовий | від 193 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000121 білий | від 171 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN3000170 графіт | від 193 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000123 слонова кістка | від 171 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000160 сірий | від 193 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →