Розетка Schneider Sedna SDN3000170 графіт
Відео 1Фото 2 |
Schneider Sedna SDN3000170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN3000170 графіт
Розетка одномісна Schneider Sedna графітова із заземленням та шторками SDN | 199 грн. |
Розетка с заземлением и шторками Графит Schneider Sedna (SDN3000170) | 200 грн. |
Розетка із заземленням та шторками Графіт Schneider Sedna (SDN3000170) | 210 грн. |
Розетка з ЗК і шторками Графіт Sedna Schneider Electric, SDN3000170 | 193 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Sedna SDN3000170
Ціни на Schneider Sedna SDN3000170 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN3000168 бронзовий | від 193 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000121 білий | від 171 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN3000170 графіт | від 193 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000123 слонова кістка | від 171 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000160 сірий | від 193 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →