Розетка Schneider Sedna SDN3100160 сірий
Фото 6 |
Schneider Sedna SDN3100160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN3100160 сірий
Розетка з кришкою Schneider Sedna з/заз алюміній SDN3100160 | 321 грн. |
Розетка одномісна Schneider Sedna алюмінієва з кришкою із заземленням SDN3 | 321 грн. |
Розетка з кришкою Schneider Electric Sedna із заземленням і захисними штор | 284 грн. |
Розетка з ЗК і шторками Алюміній Sedna Schneider Electric, SDN3100160 | 310 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN3100160
Ціни на Schneider Sedna SDN3100160 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN3100168 бежевий | від 310 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3100121 білий | від 231 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3100170 графіт | від 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Sedna SDN3100123 слонова кістка | від 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3100160 сірий | від 284 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →