Розетка Schneider Sedna SDN4300168 бронзовий
Фото 6 |
Schneider Sedna SDN4300168 |
|
Неекранована (UTP).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN4300168 бронзовий
Розетка компьютерная Schneider Sedna RJ45 титан SDN4300168 | 545 грн. |
Розетка одномісна Schneider Sedna титан CAT5 SDN4300168 | 545 грн. |
Розетка комп'ютерна Титан Sedna Schneider Electric, SDN4300168 | 526 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN4300168
Ціни на Schneider Sedna SDN4300168 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN4300168 бронзовий | від 526 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN4300121 білий | від 467 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN4300170 графіт | від 526 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN4300123 слонова кістка | від 467 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN4300160 сріблястий | від 526 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →