Рамка для розетки / вимикача Schneider Sedna SDN5800370
Фото 5 |
Schneider Sedna SDN5800370 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN5800370
Рамка двойная горизонтальная Графит Schneider Sedna (SDN5800370) | 127 грн. |
Подвiйна рамка Schneider Electric Sedna горизонтальна Графiтова (SDN580037 | 126 грн. |
Рамка подвійна горизонтальна Графіт Schneider Sedna (SDN5800370) | 134 грн. |
Рамка 2-місцева Графіт Sedna Schneider Electric, SDN5800370 | 123 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN5800370
Ціни на Schneider Sedna SDN5800370 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5800368 | від 123 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800321 | від 97 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800370 | від 123 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800323 | від 58 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800360 | від 134 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800333 | від 128 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →