Рамка для розетки / вимикача Schneider Sedna SDN5800523
Schneider Sedna SDN5800523 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN5800523
Рамка 3-місна Schneider Sedna слонова кістка SDN5800523 | 151 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Sedna слонова кістка SDN5800523 | 151 грн. |
Рамка 3-місна Слонова кістка Sedna Schneider Electric, SDN5800523 | 146 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN5800523
Ціни на Schneider Sedna SDN5800523 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5800568 | від 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800521 | від 109 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800570 | від 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800523 | від 146 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800560 | від 143 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800533 | від 176 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →