Рамка для розетки / вимикача Schneider Sedna SDN5800770
Schneider Sedna SDN5800770 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN5800770
Усі ціни 6 →Schneider Electric Schneider Electric Sedna SDN5800770 | 252 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Sedna графітова SDN5800770 | 256 грн. |
Рамка 4-на горизонтальная Графит Schneider Sedna (SDN5800770) | 256 грн. |
Четверна рамка Schneider Electric Sedna горизонтальна Графiтова (SDN580077 | 252 грн. |
Рамка 4-на горизонтальна Графіт Schneider Sedna (SDN5800770) | 269 грн. |
Рамка 4-місцева Графіт Sedna Schneider Electric, SDN5800770 | 235 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN5800770
Ціни на Schneider Sedna SDN5800770 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5800768 | від 250 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800721 | від 194 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800770 | від 235 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800723 | від 194 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800760 | від 250 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800733 | від 283 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Sedna SDN5800741 | від 283 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →